Sitemizde 57 Kategoride Toplam 473 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

300 Spartalı Full HD Türkçe Dublaj izle – Gerard Butler Filmleri

Film Bilgileri

300 Spartalı Full HD Türkçe Dublaj izle – Gerard Butler Filmleri
720p

2006 yılında vizyona giren ve romandan beyaz perdeye uyarlanan 300 Spartalı izlerken; dram, savaş ve aksiyonu tüm gerçekliği ile hissedeceksiniz. Yediden yetmişe herkesi etkisi altına alan 300 Spartalı filmi imdb puanlamasında seyirciden 10 üzerinden 7.8 puan alarak ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu kanıtladı. Ayrıca Türk izleyicisinden de 8.5 gibi yüksek bir puana layık görülen film, sinema eleştirmenleri tarafından da övgü yağmuruna tutuldu. Başrollerinde ise dünyaca ünlenmiş, oynadığı her filmde birçok ödüle aday gösterilen Adalet Peşinde, Kod Adı: Olympus, Not: Seni Seviyorum, Kadın Aklı Erkek Aklı gibi birçok başarılı yapımda başrol almış tecrübeli oyuncu  Gerard Butler’ı görmekteyiz. Yönetmen koltuğunda ise Çelik Adam, Watchmen, Ölülerin Şafağı gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı yönetmen Zack Snyder oturmaktadır. Bu güzel filmi en kaliteli çeviri ile 300 Spartalı Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

 

300-spartali-full-hd-izle

 

Tarih M.Ö. 470’li yılları göstermektedir. Pers ordusu ile Sparta orduları kıyasıya mücadele içindedir. Bu mücadele çok geçmeden kanlı Thermopylae Savaşı’na sebep olacaktır. Bu savaşta iki ordunu komutanı da büyük bir zafer kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Fakat Sparta ordusunun komutanı Sparta Kralı Leonidas emrinde olan ve sayıca az 300 asker ile Pers ordusuna karşı amansız bir mücadele verecektir. Aslında bu mücadele bir nevi dünya barışı ve demokrasisi için diğer devletlere örnek teşkil eden bir duruştur. 300 Spartalı 1 HD izleme seçeneği ile de sitemizde yer alan film o zamanın havasını adeta size solutacak. Teknoloji ile birlikte görsel efektlerinde kullanılması filmi bir başyapıt haline getirmiş diyebilirim. Hiçbir saniyesini kaçırmak istemeyeceğiniz tempolu bir savaş filmi olmuş. Kesinlikle ölmeden önce seyretmeniz gereken filmler arasında diyebilirim. Ayrıca bu filmi 300 Spartalı Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

 

Bu filmin devam filmi niteliğindeki 300 Spartalı 2 Bir İmparatorun Yükselişi filmini de seyretmenizi tavsiye ederim. Çünkü olayların devamı bu 2. filmde daha da hız kazanarak devam etmektedir. Film verdiği mesajla da övgüyü hak ediyor. 300 tane gözü kara savaşçının inancı ve azmi sayesinde neler yapabileceğine ve özgürlük için dökülen kanlara şahit olacağınız muhteşem bir fedakarlık öyküsü sizlerle. Bu başyapıtı 300 Spartalı 1 full izleyebileceğinizi de unutmayın. 720p tek parça videolarıyla da bu kaliteli yapımı donmadan hızlı seyredeceksiniz.

Benzer Filmler