Sitemizde 57 Kategoride Toplam 526 Filme 2547 Yorum Yapılmış.

Adalet Peşinde Hd Full 720p izle (2009)

Film Bilgileri

Adalet Peşinde Hd Full 720p izle (2009)
720p

Dram ve gerilim türü sevenler kesinlikle Adalet Peşinde izlemeliler. Film 2009 yılında vizyona girmiş ve o tarihte seyirci tarafından puanlanarak 10 üzerinden 7.4 gibi yüksek bir puana layık görülmüş harika bir yapım. Yönetmenliğini İntikam Ateşi, İtalyan İşi, Arabulucu gibi filmler tanıdığımız genç yönetmen F. Gary Gray üstlenmektedir. Başrollerinde ise dünyaca ünlü bir oyuncu olan Gerard Butler ve ona eşlik eden Jamie Foxx yer almaktadır. Diğer adı Law Abiding Citizen olan filmin süresi 110 dakikadır.

 

Law-Abiding-Citizen-izle

 

Sitemizde Adalet Peşinde full hd izleyerek daha da etkilenebileceğiniz yapımda resmen koltuklarınıza çakılacaksınız. Konu olarak sürükleyici bir kurguya sahip filmde sakin ve huzurlu bir hayat süren Shelton (Gerard Butler), eşi ve kızı ile bir akşam evlerinde mutlu bir şekilde sohbet etmektedirler. Biraz sonra iki saldırgan tarafından felakete uğrayacaklarından habersiz gecenin tadını çıkarmaktadırlar. Bir anda kapının çalması ile bütün hayatları alt üst olur. İki saldırgan Shelton’ı etkisiz hale getirip eşini ve küçük kız çocuğunu gözleri önünde öldürür. Bu olaydan sağ kurtulan Shelton, iki saldırganın bulunması ile adaletin tecelli edeceğine inanmaktadır. Fakat hiçte düşündüğü gibi olmayacaktır. Mahkeme iki saldırgandan birine müebbet hapis cezası verirken diğer azılı suçluyu serbest bırakır. Artık bu saatten sonra Shelton adaleti kendisinin sağlaması gerektiğine inanmaya başlayacaktır. Tek bir hedefi vardır artık. Eşinin ve çocuğunun katillerini öldürmek. Bunun içinde elinden ne geliyorsa yapacaktır. Soluksuz seyredeceğiniz muhteşem bir intikam filmi olan Adalet Peşinde Türkçe dublaj izleme seçeneği ile de size keyif verecek.

 

Gerard Butler’ın oyunculuğuna da değinmeden olmaz. Ünlü aktör resmen oynadığı role hayat vermiş. Tek kelime ile kaçırmamanız gereken bir yapım Adalet Peşinde filmi. Akıllıca hazırlanmış senaryo ve insanı içine çeken müthiş olar örgüsü ile izleyenleri hayran bırakan harikabir yapım sizlerle. Filmrax.com ailesi olarak mutlu seyirler dileriz.

1 yorum yapılmış "Adalet Peşinde Hd Full 720p izle (2009)"
  1. Adalet hanım 25 Ekim 2015, 17:11

    adaletini sevdiğim dünyası 🙂

Benzer Filmler