Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Aftermath izle 2017 dram filmleri full hd

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Aftermath izle 2017 dram filmleri full hd
720p

Aftermath izle filmi 1 Nisan 2017 günü vizyona girecek olan Amerikan yapımı bir film. Dram ve gerilim rüeünde filmimiz son yılların başarılı filmlerinden biri. Filmimizde; Gerçek bir hikayeden uyarlanan dram-gerilim türü filmde Temmuz 2002’de meydana gelen uçak kazası ve 478 gün sonra gerçekleşen olaylar merkeze alınıyor. Schwarzenegger havada iki uçağın çarpışması sonucu eşini ve kızını kaybeden babayı canlandırıyor ve kazaya sebep olan hatayı yapan hava trafiği kontrolcüsünden intikam almaya yemin ediyor.

 

 

aftermath full hd izle

 

Filmin yönetmeni bu tazr filmlerin suta ismi olan Elliott Lester. Filmin oyuncu kadrosunda Arnold Schwarzenegger ,  Maggie Grace ,  Kevin Zegers ,  Mariana Klaveno ,  Scoot McNairy gibi isimler bulunuyor. Filmimimzin Imdb puanı ise 6.5 gibi son derece iyi bir puan. Bu başarılı film senenin akılda kalan iyi filmlerinden biri olmayı başardı. Siz de bu filmi görmelisiniz.

 

94 dakika süren filmimiz başından sonuna kadar dolu dolu bir heyecan vaad eden güzel bir film. Bu filmi sitemizde full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler