Sitemizde 57 Kategoride Toplam 473 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Amerikan Gangsteri Full HD 720p izle – Russell Crowe Filmleri

Sorun yaşıyorsanız alternatif olarak TEK PART seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Amerikan Gangsteri Full HD 720p izle – Russell Crowe Filmleri
720p

2007 yapımı efsaneleşmiş filmlerden biri olan Amerikan Gangsteri izlerken; dram ve suçu bir arada bulacaksınız. Biyografi türünede hizmet eden film imdb sitesindeki oylamada 7.8 gibi yüksek bir puan almayı başardı. Ülkemizde de 18 Ocak 2008 tarihinde vizyona giren Amerikan Gangsteri filmi; Türk izleyicisinden de 8.5 puan almayı başardı. Yönetmenliğini Yaratık, Gladyatör, Bıçak Sırtı, Robin Hood, Kara Şahin Düştü gibi koleksiyon filmlerin başarılı yönetmeni Ridley Scott üstlenmektedir. Başrollerinde ise Denzel Washington ve Russell Crowe gibi iki önemli ismi barındıran film; 158 dakika boyunca sizi kendisine bağlayacak.

 

Amerikan-Gangsteri-izle

 

Konu olarak Frank Lucas adlı bir şoförün hayat hikayesini gözler önüne seren gerçek yaşamdan alınmış müthiş bir film sizlerle. Frank, New York’ta yaşayan ve çok ünlü bir uyuşturucu mafyası baronunun yanında şoförlük yapan orta halli birisidir. Fakat birgün patronunun ani ölümü üzerine tüm yetki ve sorumluluğu üzerine alacaktır. Daha önceleri kimselerin tanımadığı genç şoför, bir anda piyasada tanınan en ünlü mafyalardan biri olacaktır. Kısa zaman sonra katı disiplini, ahlakı ve cesurluğu sayesinde çok geçmeden yıllardır hayalini kurduğu ve çok istediği Harlem Bölgesi’nin tüm uyuşturucu ticaretini ve kaçakçlığını eline geçirecektir. Amerikan Gangsteri full izlemek isteyenler; nefes kesen senaryosu ve müthiş oyunculukları ile bu filme hayran kalacaksınız. Amerikan Gangsteri HD izleme seçeneği ile de sitemize eklenen film, polisiye suç severlerin kalbini fethedecek bir yapım.

 

Vizyona girdiği yıl gişede 120 milyon dolardan daha fazla hasılat yakalayan Amerikan Gangsteri Türkçe dublaj izlemek isteyenler içinde sitemize eklenmiştir. Usta oyuncu kadrosu ve müthiş final sahnesi ile sizi kendine hayran bırakacak filmde, ayrıca yönetmenin bir önce ki filmi olan Adalet izlemek isteyenler içinde sitemize eklenmiştir. HD Film izlemenin adresi filmrax.com gururla sunar.

2 yorum bulunmaktadır: "Amerikan Gangsteri Full HD 720p izle – Russell Crowe Filmleri"
  1. Onur_fb 20 Ağustos 2015, 20:05

    Yönetmen aksiyonun dibine vurmuş. Helal laaa sana 🙂

  2. ölüm 6 Mayıs 2016, 06:43

    Bu adamın en sevdiğim filmlerinden birisi de bu filmdir. Zaten baya eski bir yapım, 2007 de çekilmiş ve hala da her seyrettiğimde zamanın nasıl geçtiğini emin olun farkedemiyorum. Süper bir yapım, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Benzer Filmler