Sitemizde 57 Kategoride Toplam 424 Filme 2160 Yorum Yapılmış.

Arthur ile Minimoylar Full HD Türkçe Dublaj izle

Film Bilgileri

Arthur ile Minimoylar Full HD Türkçe Dublaj izle
720p

Arthur ile Minimoylar filmini izlerken; macera ve fantastik öğeleri bir arada bulacaksınız. Ailenizle birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz filmde masalsı maceraya da ortak olacaksınız. İmdb puanı 6.0 olan film; Türk seyircisi tarafından da 10 üzerinden 7.5 puan ile oylanarak, ne kadar çok beğenildiğini ispatladı. Yönetmenliğini Lucy, Leon, Taşıyıcı gibi filmlerin senaryolarını yazan ünlü senarist ve yönetmen Luc Besson üstlenmektedir. Yabancı ismi Arthur And The Invisibles olarak geçen filmde hayal gücünüzün enginlerine yolculuk yapacaksınız.

 

Arthur-ile-Minimoylar-izle

 

Arthur ile Minimoylar full izlerken; küçük bir çocuğun serüvenine şahit olacaksınız. 10 yaşındaki Arthur çok sevimli bir yüze sahip, çilli mi çilli, tatlı mı tatlı bir çocuktur. Meraklı ve araştırmacı bir çocuk olan Arthur; 4 yıl önce dedesinin aniden ortadan kaybolmasına çok üzülmüştür. Bunun üzerine onun özel eşyalarını kurcalayan afacan Arthur, bir not defteri bulur. Bu not defterinde birçok hikayeler yer almaktadır. Bu hikayelerde Minimoylar adında bir tür yaratıkların varlığından bahsedilmektedir. Arthur, dedesinin not defterinde vermek istediği mesajı anlar ve macera ve serüven dolu bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Bakalım sevimli Arthur bu küçük yaratıklara ulaşabilecek midir? Sitemizde Arthur ile Minimoylar 1 HD izleme seçeneği ile sunduğumuz yapımı kesinlikle kaçırmamalısınız.

 

Sadece çocuklar için değil, yediden yetmişe herkese hitap eden bir film olduğunu söyleyebilirim. Her yaştan seyirciyi etkisi altına alan bir senaryoya sahip bu eğlenceli filmi; Arthur ile Minimoylar Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Ayrıca bu filmin devam filmi niteliğindeki Arthur ile Minimoylar 2 ve Arthur ile Minimoylar 3 izlemek isteyenler içinde en kısa zamanda sitemize eklenecektir.

3 yorum bulunmaktadır: "Arthur ile Minimoylar Full HD Türkçe Dublaj izle"
  1. cancagız 20 Ağustos 2015, 20:09

    eğlenceli bir animasyon, tavsiye ederim.

  2. ece ecrin 23 Haziran 2016, 14:40

    İzlemedim izlemeye nasliyacam

  3. ece ecrin 24 Haziran 2016, 15:16

    Guzel

Benzer Filmler