Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Aşk Uğruna izle 2016 full hd 720p

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Aşk Uğruna izle 2016 full hd 720p
1080p

Aşk Uğruna filmi ütopya kılıfına bürünmüş ve herkes tarafından öyle bilinen öyle kabul edilen bir dünyada açgözlülük başta olmak üzere hem maddi hem manevi anlamda fakirlik, savaşın ve zulmün getirdiği şiddet gibi veya menfaat duygularının insanlar arasında büyük sorunlar aştığı insanların birbirini çok rahat kırdığı, düşünmediği ve duyguların olmadığı bir dünyada geçmekte bu filmi kaliteli bir şekilde izlemek ve bu fantastik kurguyu görmek için Aşk uğruna full hd izle yazıp son zamanlarda sunulan en iyi filmlerden birini izleyebilirsiniz.

 

 

 

aşk uğruna full hd izle

 

 

​​​​​​Yeni bir evrende yaşayan insanlar alemi depresyon ve aşk başta olmak üzere nefret gibi duygularını ikinci plana atarak duygulardan kurtulma yolunu tercih ediyor. İlk başlarda insanlık alemini kurtaracak ve bütün sorunlara çare olarak bir “çözüm” gibi düşünülen duygusuzlaşma bütün dünyada kusursuz bir şekilde işlerken, bir hastalığa yakalanıp tekrar hissetme duygularını kazanan başkarakterler kendilerini büyük bir aşkın içerisinde buluveriyor. Duygulardan arınmış bir dünya hayali ve senaryosu ile karşımıza çıkmasına rağmen duygu yoğunluğu içerisinde önümüze sürülmüş bu filmi Türkçe seyredebilmek için Aşk Uğruna Türkçe dublaj izle yazıp arayabilir ve izleyebilirsiniz. Başrollerinde Kristen Stewart’ın yanı sıra Nicholas Hault’un da görev aldığı bu bilim kurgu filmi olan Aşk Uğruna’nın yönetmenliğini ise Like Crazy’den daha önceden tanıdığımız Drake Doremus bulunuyor. Aşk uğruna izle yazıp izlemeye başladığınız anda yönetmenin daha like crazy filmine göre daha uzun duygular içeren bir filmi sunduğunu göreceksiniz.

 

 

 

Dünya genelinde bilinen orjinal ismi ile equals izle yazıp yine ulaşabileceğiniz bu filmde klasik bir aşk hikayesinden ve klasik bir platonik hikayeden çok farklı bir senaryo sunuyor çünkü aşık olunan karşı taraf tamamen duygulardan arınmış ve aşık olan başrolün bu duyguyu ona taktırma çabası film boyu sürüyor.

Benzer Filmler