Sitemizde 55 Kategoride Toplam 241 Filme 944 Yorum Yapılmış.

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Buz Devri 2 izle – Erime Başlıyor full hd animasyon (2006)

FİLM BİLGİLERİ

Buz Devri 2 izle – Erime Başlıyor full hd animasyon (2006)

Sinema perdesinin en önemli animasyon seçkilerinden birisi de Buz Devri olmaktadır. Özellikle bu seriler dahilinde pek çok kesimin takdirini toplayan ve her sahnesinde de bir hayli etkili komedi evrelerini iç içe harmanlayan bu yapım, sağlam bir seri haline dönüşmüş ve izleyicisi ile arasında güzel bağlar oluşturmuştur.

 

buz-devri-2-izle

 

Bu bağlar dahilinde de serinin ikinci halkası olan Buz Devri 2 izle filmi de, kaldığı yerden maceraya devam etmektedir. Üstelik bu macerada yepyeni bir oluşum içerisinde adımlarını atmakta olan kahramanlarımız, bu sayede de nitelikli şekil alan hikayede başarılı bir tonlama elde ediyor. Üstelik filmin genel açıdan ele aldığımız zaman tarih öncesi bir dönemden ortaya çıkardığı karakterleri sayesinde bir hayli dikkat çekici temaları da ele aldığını bilmenizi isteriz. Hem dost olmak hem de hayatta kalmak olgularını sağlam teknolojiyle ilerleten Buz Devri 2 full hd izle teknolojisinde şekil alan film, sahip olduğunuz bütün eğlence atmosferini de sonuna kadar elinde bulundurmaktadır.

 

Buz Devri 720p izle modunda da izleme şansı elde edeceğiniz film ortalama bir buçuk saatlik bir süreye sahip. Bu filmin yanında yerli oyuncularımız Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer ve Yekta Kopan’ın ses performansları eklenince, maceranın en derinine dolu dizgin bir tempoda dahil olacaksınız. Bu sebepten dolayı da hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz.

IMDB: 6.9

Yorum yapılmamış

Benzer Filmler

Full Film izle, Bedava Hd Kalite Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Filmrax.com sitesinde 2106 ve 2017 yılına ait en popüler filmleri bulabilirsiniz. En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz film izleme sitemizde her zaman en güncel ve en gözde yerli yabancı filmlere yer vermek için çabalıyoruz. Sinemalarda vizyona girdikten hemen sonra bir çok filmi sitemizde anında kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz film izleme imkanı sunduğumuz sitemizde özellikle aksiyon ve fantastik filmlerimizi siz değerli izleyicilerimize öneriyoruz. Online film izleme sitemizde her zaman hd film izleme imkanınıda sunuyoruz. Ayrıca google sitemizi daha rahat gezsin diye sitemap ekledik.