Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Cingöz Recai izle 2017 full hd tek part

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Cingöz Recai izle 2017 full hd tek part
1080p

Bir zamanların efsane dizisi Deli Yürek’in senaristliği ile kariyerine başlayan Onur ÜNLÜ’ nün yönetmenliğini yaptığı,  2017 yapımı aksiyon – polisiye türünde izleyici karşısına gelecek Türk filmi. Peyami SAFA’nın eserinin sinema uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Oyuncu kadrosunda ; Kenan İMİRZALIOĞLU, Haluk BİLGİNER, Meryem UZERLİ, Serkan KESKİN, Musa UZUNLAR, Hakan BOYAV, Cem CÜCENOĞLU, Günay KARACAOĞLU, Selim BAYRAKTAR, Ushan ÇAKIR, Meriç ARAL, Algı EKE bulunuyor. Cingöz Recai filminin senaristleri ise; son zamanlarda dizi severlerin ilgi ile takip ettiği Ezel ve Suskunlar dizlilerinde ikili yazar olarak göze çarpan Pınar BULUT ve Kerem DEREN tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılığını Hayri ASLAN (Limon Film)’in üstlendiği filmin dağıtımında Mars Dağıtım görev alıyor. Başrol oyuncuları Kenan İMİRZALIOĞLU ve Haluk BİLGİNER ikilisi unutulmaz sahnelerine yenilerini eklemeleri bekleniyor. Film 13 Ekim’de vizyona girecek.

 

 

 

 

Bir hırsız olan Cingöz Recai (Kenan İMİRZALIOĞLU) onu suçüstü yakalamak için çaba harcayan baş komiser Mehmet Rıza (Haluk BİLGİNER) ve Cingöz Recai’nin geçmişten gelen düşmanı Hayalet (Musa UZUNLAR) . Bu üç karakterin etrafında toplanan senaryo Peyami Safa tarafından yazılmış şimdi ise sinemaya uyarlanıyor. Yıllar sonra bıraktığı mesleğine dönen Cingöz Recai eski ekibi yerine yeni bir  çete ile hırsızlık işine girişir. Tekrar ortaya çıktığını Mehmet Rıza’ya telefonla arayarak söyler ve durmak bilmeyen koşuşturmaca başlar. Filmin sonuna kadar Cingöz’ün yakalanıp yakalanmayacağı merak edilirken asıl hedefi gibi görünen bir bilişim uzmanının evi değil can düşmanı Hayalet’ dir. Uzun soluklu bol aksiyonlu filmden ise Cingöz Recai‘nin; ” Unutma ! Benim hücum edilmez bir vücut içinde , ölmez bir ruhum var ” sözü akıllara kazınacak gibi gözüküyor.

 

 

 

Başta Peyami Safa’dan uyarlama olarak göze çarpan filmde oyuncu kadrosunun ağırlığı büyük bir özenle çekildiğini direkt olarak gösteriyor. Daha önce farklı rollerde gördüğümüz Kenan İMİRZALIOĞLU’ nu bu kez Cingöz Recai olarak bir hırsız rolünde ilk kez izleyeceğiz. Haluk BİLGİNER Ezel dizisinde olduğu gibi yine zıt karakter Mehmet Rıza olarak karşımızda. İkilinin birbirleri aralarındaki diyalog ve takip sahnelerinin çok merak edildiğini gösterime girmeden söylemek gerekiyor. Ayrıca filmde Meryem UZERLİ Cingöz’ün ekip üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Turan SEYFİOĞLU ve Ayhan IŞIK’ ın daha önce Yeşilçam’da canlandırdığı film,  günümüz imkanları ile yeniden kayda alındı ve yineleme olduğu için filmi bekleyenler tarafından başka serilerinin de geleceği düşünülüyor. Unutmadan Leyla ile Mecnun dizisinin İsmail abisi Serkan KESKİN , Kurtlar Vadisi’nin İskender’i Musa UZUNLAR , Behzat Ç.’nin komik polisi Harun’u Fatih ARTMAN gibi oynadıkları diziler ve büründükleri karakterlerle hafızalara kazınan isimler özenle seçilmiş. Büyük bir gişe yapması beklenen film için bazı yorumcular daha vizyona girmeden bu yılın en iyi filmi olarak gösteriyor. Cingöz Recai‘nin başından geçen maceraları 13 Ekim’de vizyona girmesiyle öğreneceğiz. Şimdiden iyi seyirle.

6 yorum bulunmaktadır: "Cingöz Recai izle 2017 full hd tek part"
 1. salman 20 Ekim 2017, 15:01

  Ulan bu kenan imirzalıoğlunun oynadığı her film süper oluyor, zaten yönetmeni onur ünlü ise bir kere 1 dk durucaksın, adamın ağır hayranıyım, süper bir kalemi var ve gerçekten bu işi hakkı ile yapıyor, bu filmde öyle olmuştur kesin, ilk fırsatta gidip seyredicem bu filmi.

 2. okan 27 Ekim 2017, 22:18

  kenan imirzalıoğlunu özlemişiz valla, adama her rol yakışıyor, senaryoya zaten lafım yok çünkü kimin olduğu belli, kesin seyredicem.

 3. Safak karadeniz 19 Kasım 2017, 17:18

  Bi boka yaramaz film.Sinemada izledim yarıda bırakıp çıktık. Zaten sinemo boştu

 4. mehmet 30 Kasım 2017, 20:48

  film bence kenan imirzalıoğlunun oynadığı en kötü film, berbat senaryo.

 5. harun 7 Aralık 2017, 15:17

  bu sefer olmadı be kenanım, tutmadı filmin gardaş.

 6. emre 15 Aralık 2017, 05:26

  film gerçekten vasat, beklentim çok yüksekti ama malesef

Benzer Filmler