Sitemizde 56 Kategoride Toplam 414 Filme 1794 Yorum Yapılmış.

Creed izle 2015 Efsanenin Doğuşu hd tek parça

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Creed izle 2015 Efsanenin Doğuşu hd tek parça

Sinema perdesine dövüş üslubunu estetik bir kurgusallıkla kabul ettiren efsanevi karakter Rocky Balboa, 6 serilik film macerasının ardından bu sefer bir spin off ile hayranları karşısına çıkıyor. Özellikle de 2015 senesi içerisinde ünlü yıldız Stallone’ ye Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar adaylığı kazandıran Creed Efsanenin Doğuşu izle filmi, sahip olduğu konu ve ilerlettiği başarılı gidişat sayesinde pek çok açıdan izleyicisini memnun etmeyi başaran bir film. Öyle ki filmin bir Rocky efsanesi üzerinden şekillenerek bambaşka bir efsaneyi ortaya çıkarma aşamasını kusursuza yakın bir üslupla sunması, hem seyirlik hem de sinema duygusallığı açısından eş değer bir nitelik kazanabilmektedir.

 

creed-izle

 

Tüm bunların yanında Creed : Efsanenin Doğuşu Tükrçe dublaj izle versiyonu ile de seyredilebilir. Özellikle de konusunun dikkat çekici boyutlarda şekillendiği filmde Rocky’ nin en büyük rakibi ve yakın dostu olan Apollo’ nun oğlu ile kurmuş olduğu iletişime ve daha sonrasında da onu eğitip iyi bir boksöre dönüştürmesine tanıklık edeceğiz. İMBD puanlamasnda 8.3 gibi oldukça başarılı bir yakıştırma kazanan filmde, yeni boksörün mücadelesine de estetik bir sinema görselliğinde tanıklık edeceksiniz.

 

Son olarak Creed: Efsanenin Doğuşu 720p izle modunda da izleme imkanı bulabileceğinizi söylemek isteriz. 93 dakikalık bir süreye sahip olan filmin final sahnesine yaklaştıkça nostaljik anları da içerisine dahil ettiğini bilmenizi isteriz. Hepinize iyi seyirlikler dileriz…

3 yorum bulunmaktadır: "Creed izle 2015 Efsanenin Doğuşu hd tek parça"
  1. zafer 28 Haziran 2016, 23:59

    yılların efsanesi rambo filmlerinin yıldızı Sylvester Stallone yi bu filmde gördüğüme çok sevindim. bu filmde de hayatından bahsetmiş adeta bize. çok beğendim. hikayeside çok iyi. emeğine sağlık admn.

  2. beyaz 30 Haziran 2016, 23:48

    güzel bir spor filmiydi.

  3. Numan 26 Kasım 2016, 19:35

    İnanılmaz bir boks inanılmaz çok sevdim çok beğendim herkese kesinlikle tavsiye ediyorum

Benzer Filmler