Sitemizde 55 Kategoride Toplam 278 Filme 1225 Yorum Yapılmış.

Ekşi Elmalar izle 2016 full hd Yılmaz Erdoğan fimleri

Kalan Süre :
Reklamı Geç
DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Ekşi Elmalar izle 2016 full hd Yılmaz Erdoğan fimleri
720p

Ekşi Elmalar izle filmi 28 Ekim 2016 günü vizyona giren dram ve komedi türünde yerli yapım. Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği filmimiz yine bir Erdoğan klasiği. Dram ve komedinin iç içe geçerek oldukça kuvvetli senaryosu ile son yılların en başarılı filmlerinden olan Ekşi Elmalar yediden yetmişe herkese hitap eden oldukça başarılı bir film. Filmin konusu ise şöyle; 1970’li yıllarda Hakkari’de belediye başkanı olan Aziz Özay’ın bir bahçesi ve 3 kızı vardır. Bu bahçe hem dönemin çalkantılarını içine alan, hem de bu 3 kız kardeşin öyküsünü komik bir dille ele alan hikayenin ortak noktasıdır. Ekşi Elmalar Yılmaz Erdoğan sinemasının zirve noktalarından biri daha. Bu filmi izlerken oldukça eğlenecek bir yandan da hüzünleneceksiniz.

 

Yazan ve Yönetenin Yılmaz Erdoğan olduğu filmde aynı zamanda başrolde de bulunan Erdoğan’a, Songül Öden ,  Farah Zeynep Abdullah ,  Şükran Ovalı ,  Şükrü Özyıldız, Fatih Artman gibi isimler eşlik ediyor. Filmin Imdb sitesi kullanıcılarından aldığı puan ise 7.3 olarak epey dikkat çekici.

 

114 dakika süren ve her saniyesi ile izliyiciyi kendisine bağlayan filmimiz senenin kaliteli yerli filmlerinden. Bu filmi sitemizde full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Ekşi Elmalar izle 2016 full hd Yılmaz Erdoğan fimleri"
  1. hasan 26 Şubat 2017, 16:39

    kaliteli yapım, zaten yılmaz erdoğan parmağı değmişse kesin film boş değildir.

  2. nuri 7 Nisan 2017, 16:24

    Yılmaz Erdoğan filmleri her zaman sorgusuz sualsiz izlenmesi gerekn fimlerden çok beğendim bu yeni filmini herkeze tavsiye ederim.

Benzer Filmler