Sitemizde 55 Kategoride Toplam 258 Filme 1107 Yorum Yapılmış.

Fırıldak Ailesi izle Orta Dünya 2017 Türk animasyon filmi

Kalan Süre :
Reklamı Geç
DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Fırıldak Ailesi izle Orta Dünya 2017 Türk animasyon filmi

Yerli animasyon filmleri arasında yerini alan ve Şubat 2017 tarihinde vizyona giren Fırıldak Ailesi Orta Dünya izle filminin senaristliği daha önce Grafi2000 komediden tanıdığımız başarılı animasyon ustası Varol Yaşaroğlu yapmaktadır. BKM ve Grafi2000’nin yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenliğini ise Berk Tokay ve Haluk Can Dizdaroğlu üstlenmektedir.

 

 

Daha önce uzun bir süre Fırıldak Ailesi dizisi olarak devam eden bu muhteşem hikaye yeniden hayat bularak beyaz perdede yerini alıyor. Varol Yaşaroğlu’nun hayat verdiği yapımda bir gece Sabri Fırıldak’ın köyünde yaşayan bir grup köylü kadın esrarengiz bir şekilde kaçırılır. Bunun üzerine köylü kadınları bulmak için Sabri Fırıldak’ın öncülüğünde köyde yaşayan diğer erkekler toplanarak birbirinden tehlikeli ve esrarengiz büyülü ormana doğru yolculuğa çıkacaklardır. Bu tehlikeli ve bir o kadar da macera dolu yolculuk sonunda orta dünya denilen yere de varan kahramanlarımızı birbirinden komik süprizler beklemektedir. Fırıldak Ailesi izle filmini soluksuz kahkahalarla seyredeceğinize emin olabilirsiniz.

 

3 Adam, Murat Boz, Mahmut Tuncer ve Yılmaz Vural gibi isimlerin seslendirme yaparak renk kattığı bu harika Türk animasyon filmi olan Fırıldak Ailesi Orta Dünya full hd izleme avantajı ile karşınızda. Mutlu seyirler.

Benzer Filmler