Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

First Round Down izle 2016 full hd

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

First Round Down izle 2016 full hd
1080p

İlk gösterim tarihi 2 Ekim 2016 olan film, aksiyon ve komedinin özel bir birleşimi. Aldığı 5,7’lik IMDB puanıyla dikkatleri üzerine çeken First Round Down izlerken siz de kahkahalarınıza engel olamayacaksınız. Jason ve Brett Butler kardeşlerin yönetmenliğini yaptığı film, zengin bir oyuncu kadrosuna sahip.

 

 

 

First Round Down türkçe dublaj izle

 

 

Başrol oyuncuları arasında; Dylan Bruce, Rachel Wilson, Kristian Bruun, John Kapelos, Percy Hynes-White, Peter McNeill, Joel Thomas Hynes, Boomer Phillips ve Nicole Stamp yer alıyor. Kanada yapımı olan film enerjik kadrosu ve hikayesiyle izleyiciyi kendi dünyasına dahil etmeyi başarıyor. Eski bir buz hokeyi oyuncusu olan genç adam, kardeşiyle ilgilenmek için yaklaşık 10 yıl sonra evine geri döner. Ancak geçmişi yakasını bir türlü bırakmaz. First Round Down Türkçe dublaj izleyerek heyecanın ve komedinin tadına varabilirsiniz. 2016 yılında Halifax’da düzenlenen Atlantik Film Festivali ve Edmonton Sanat Festivalinde pek çok farklı dalda ödüle aday gösterilen film, yönetmenlerinin yaratıcı stillerini direk olarak seyirciye yansıtıyor.

 

 

 

Yönetmen kardeşler her zaman buz hokeyi oyuncusu olmak istedikleri için bu filme imzalarını atıyor. İkili Amerika ile ilgili pek çok film olmasına karşılık Kanada ile ilgili yeterli sayıda film olmaması nedeniyle bu işi ülkelerini tanıtmak için de yapmış. Çok düşük bütçelerle ortaya sinema şaheserleri çıkarmaya alışık olan kardeş yönetmenler, bu filmde de yeteneklerini konuşturmuş. First Round Down full hd izleyerek siz de farklı bir film izleme zevkini yaşayabilirsiniz. Yapımcı koltuğunda da Butler kardeşlerin yer aldığı filmde Marina Cordoni’de onlara eşlik ediyor. Seyircisine 1 saat 36 dakika boyunca aksiyon, macera ve komedi duygularını bir arada vermeyi başaran First Round Down izlerken kendinizi Kanada’da hissedebilirsiniz. Ülkemizde de gösterime giren film gişede maalesef beklediği başarıyı elde edemedi.

Benzer Filmler