Sitemizde 56 Kategoride Toplam 393 Filme 1762 Yorum Yapılmış.

Hayvanlar Şehri izle 2016 Zootropolis full hd 720p

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Hayvanlar Şehri izle 2016 Zootropolis full hd 720p

Disney Stüdyolarının 2016 senesi için animasyon severlere çok güzel bir sürprizi var. özellikle de medeniyetin hayvanlar üzerinde şekillenmesiye ortaya çıkacak olası sonuçlarını çok güzel bir üslupla anlatmış olan Zootropolis 2016 izle filmi, hem eğlenceli hem de oldukça duygusal anları beraberinde getirmektedir. Özellikle de filmin sahip olduğu ana konuyu ritimli bir şekilde biçimlendirmesi ve kurduğu dünya üzerinden aktarması, her açıdan dikkat çekici anları da beraberinde getirmektedir. Bu sebepten dolayı da sizler için Zootropolis 2016 full hd izle modundaki bu filmi şiddetle tavsiye ederiz. Her sahnesinin daha da dikkat çekici bir işlevsellikle şekillendiği bu film ile birlikte sizler kendinizi çok ama çok iyi hissedebilirsiniz.

 

zootropolis-izle

 

Öte yandan Zootropolis Hayvanlar Şehri 2016 Türkçe dublaj izle modunda ünlü komedyen ve sinema oyuncusu Cem Yılmaz’ ın seslendirmesine tanıklık edebilirsiniz. Ses verdiği karakteri çok daha özel bir betimselliğe taşıyan oyuncu, anlatılan öykünün daha da eğlenceli olmasına vesile sağlamıştır. Filmin konusunda ise hayvanlar şehrinin ilk polis tavşanı olan Judd- Zıpır ile birlikte çözülmesi zor bir olaylar zincirinin içerisine dahil olacaksınız. Hem polisiye severler, hem de animasyon tutkunları için ideal bir macera olan filmi sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde izleme imkanı bulunmaktadır.

 

Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz. Bu macera dolu animasyon filmini olan Hayvanlar Şehri izle kesinlikle kaçırmamalısınız. Ayrıca lütfen film bitiminden sonra yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

5 yorum bulunmaktadır: "Hayvanlar Şehri izle 2016 Zootropolis full hd 720p"
 1. seyfullahgalip 15 Haziran 2016, 15:58

  Bu animasyonu 4 gözle bekliyordum IMBD puanı çok yüksek izlemelisiniz karika ötesi Zootropolis: Hayvanlar Şehri inanılmaz komik ve ilgi çekici.

 2. halis 16 Haziran 2016, 12:40

  komikti gerçekten. animasyon filmlerinde son zamanlarda kalite baya arttı. süper ötesi bir film bence.

 3. SinemDemirdoven 24 Haziran 2016, 23:27

  Bu animasyondaki tilkiye bayıldım çok sempatik biri bence gerçek hayatta olsa arkadaşım olsun isterdim, Zootropolis: Hayvanlar Şehri çok eğlenceli ve bir okadar izleneblirmi bir animasyon.

 4. MUSA 1 Temmuz 2016, 00:37

  çok eğlenceli bir animasyon, tavisye edilir.

 5. naim 31 Temmuz 2016, 00:25

  Bu arkadaşlar çok kmik ya heep başları belaya giriyor komedi curcuna bir arada herkez izlemeli bence.

Benzer Filmler