Sitemizde 56 Kategoride Toplam 414 Filme 1794 Yorum Yapılmış.

Hepsini Öldür izle 2017 full hd türkçe dublaj

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Hepsini Öldür izle 2017 full hd türkçe dublaj
720p

Hepsini öldür izle filmi 2017 yapımı, Jean Claude Van Damme’ın başrolünü canlandırdığı 2017 yapımı, Aksiyon, gerilim, suç filmidir. Yönetmenliğini Peter Malota’nın yaptığı bu film Jean Claude Van Damme’ın şuanki yaşına rağmen gösterdiği performansla harika şekilde harmanlanmış biçimde izleyici ile buluşuyor.

 

 

Büyük bir çatışmadan sonra, gizemli yabancı (Van Damme) ölümün eşiğinde bir yerel hastaneye gelir. Sonra, yabancı bir çete, gizemli olarak onu avlamak için cesurca hastaneye gelir. Süren çatışmanın tek ayakta kalan tanığı olan hastanedeki hemşire, uluslararası entrika ve intikamın bir arsasını açan bir FBI sorgusunde kendini bulur. Fakat Yabancı’nın (Van Damme) geçmişten peşini bırakmayan olaylar gizemini korumaktadır. Hepsini Öldür filminde gizemini koruyan birçok olaylara tanıklık edeceğiz.

 

Normalde tipik bir intikam çatışma filmi gibi görünüyor olsada, çoğu yerde hepimizi şaşırtacak senaryosu ile Hepsini öldür filmiyle sizi baş başa bırakıyoruz. Tartışmasız her filmi başarılı olan Van Damme’ın bu filmini kaçırmayın. İyi Seyirler dileriz.

Benzer Filmler