Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Julieta izle 2016 dram filmleri tek part full hd

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Julieta izle 2016 dram filmleri tek part full hd
720p

Julieta izle filmi 2016 İspanya yapımı bir dram filmi. Birçok ödülü bulunan filmimizde; 50’li yaşlarına gelmiş Julieta (Emma Suarez) erkek arkadaşı Lorenzo ile birlikte Madrid’den Portekiz’e taşınma planları yapmaktadır. Bu sırada en son 18 yaşında gördüğü ve 12 yıldır hiçbir haber alamadığı kızı Antía’nın bir zamanlar en yakın arkadaşı olan Beatriz (Michelle Jenner) ile karşılaşır. Onunla yaptığı konuşmayla birlikte unutmaya çalıştığı acıları depreşir ve Portekiz’e gitmek yerine eskiden kızıyla birlikte yaşadığı eve geri döner. Kızından bir haber alabilmeyi umutsuzca bekleyerek günlerini geçirmeye başlayan kadın, bu sırada geçmişini tekrar gözden geçirerek anılarını kağıda aktarmaya başlar: Gençlik yıllarında tanıştığı ve aşık olduğu balıkçı Xoan (Daniel Grao) ile birlikteliği, kızının doğumu, eşinin ölümü üzerine yaşadığı bunalım yılları ve kızının bir gün apansız çıkıp gidişi gibi olayları tekrar yaşayarak, daha önce farkedemediği hatalarını görmeye başlayacaktır.

 

julieta full hd izle

 

julieta türkçe dublaj izle filminin yönetmeni ise Avrupa sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Pedro Almodóvar. Filmin oyuncu kadrosunda ise Emma Suárez ,  Adriana Ugarte ,  Daniel Grao ,  Darío Grandinetti ,  Inma Cuesta gibi Avrupa sinemasının önemli isimleri yer alıyor. Filmin tümz amanların en iyi film derecelendirme sitesi Imdb pauni ise 7.1 oalrak belirlenmmiş.

 

99 dakika boyunca dram türünün önemli bir örneği olarak izleyeceğiniz filmimizi sitemizde full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler