Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Kahraman Ördek izle 2016 animasyon filmleri full

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Kahraman Ördek izle 2016 animasyon filmleri full
720p

2016 ABD, Çin, Rusya yapımı olan, Kahraman Ördek izle seçeneği ile bu filmi izleyebilirsiniz. Animasyon, fantastik ve komedi türünde olan Kahraman Ördek filminin süresi ise 81 dakikadır. Vizon tarihi 2 Aralık 2016’dır. Yönetmen Viktor Lakisov’dur. Senaryo Viktor Lakisov ve John T. Mickevic’dir. Yapımcı Vsevolod Zorin’dir. Film müziğinin bestecisi ise, Dmitriy Noskov’dur. Oyuncu direktörleri, Dean E. Fronk ve Donald Paul Pemrick’tir. Filmi seslendirenler, Michael Gross, Enn Reitel, Jesse Corti, Mark Decarlo, Robbie Daymond’dur. Kahraman ördek filminin orjinal adı ise, Quackerz’dir.

 

 

kahrman ördek full izle

 

 

Kahraman Ördek Türkçe dublaj izle seçeneği ile bu güzel animasyon filmini izleyebilirsiniz. Cennet gibi bir adada ördekler rahatça yaşamaktadır. Adayı Hawaii zannederek yeşilbaşlı yaban ördekleri iniş yapmıştır. Diğer ördeklerin rahatı, yeşilbaşlı yaban ördeklerinin gelişi ile kaçmıştır. Farklı ördekler arasında sürtüşmeler, tartışmalar başlamıştır. Kötü kalpli bir cadının adaya gelmesiyle, aralarındaki sürtüşmelere son vermeleri gerekecektir. Kötü kalpli cadı güneşi koruyan, Güneş Ördeği’ nin güçlerini bildiğinden çalmaya çalışacaktır. İki farklı ördek topluluğu güçlerini birleştirerek, iş birliği yapmak zorunda kalacaklardır. Kahraman Ördek full hd izle seçeneği ile bu güzel animasyon filmini full hd izleyebilirsiniz. Eğlenceli, kahkaha ve maceralarla dolu, ailecek keyifle izleyebileceğiniz, 3 boyutlu bir animasyon filmi. Son zamanlarda animasyon filmlerini, beyaz perde de sıkça görülmektedir. Animasyon filmlerine talebin artması ve her yaş grubunun beğenisini alması ile birlikte, sıkça vizyonda izlemekteyiz. Harika animasyon filmlerinden biri olan Kahraman Ördek, iki farklı ördek kolonisinin sonunda arkadaş olarak, görev başına gelmelerini anlatan, hoş bir animasyon filmidir.

 

 

 

Quackerz izle seçeneği ile animasyon filmi sevenler, bu filmi izleyebilirler. Çocuklar düşünülerek yapılmış güzel bir animasyon filmi. Çocuk ya da genç, animasyon seven herkesin izlemesi gereken bir animasyon filmi. İyi seyirler.

 

Benzer Filmler