Sitemizde 57 Kategoride Toplam 473 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Kaptan Amerika 2 Kış Askeri Full HD Türkçe Dublaj izle (2014)

Film Bilgileri

Kaptan Amerika 2 Kış Askeri Full HD Türkçe Dublaj izle (2014)
720p

Kaptan Amerika 2 izlerken; aksiyon, macera ve bilim kurguyu fazlası ile yaşayacaksınız. Baştan sona temposu yüksek film 137 dakika sürmektedir. Seyirci bazlı oylamadan 7.8 gibi ciddi bir puan alan film, Türk seyircisinden de 8.0 puan almayı başardı. Marvel yapımı filmin yönetmenliğini ise Joe Russo ve Anthony Russo üstlenmektedir. Başrollerinde ise dikkat çeken isim; güzelliği ile Lucy 2014 filminde de kendine hayran bırakan ünlü oyuncu Scarlett Johansson yer almaktadır. Bu güzel filmi sitemizde Kaptan Amerika 2 Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

 

Kaptan-Amerika-2-izle

 

Serinin 2. filminde New York’ta yaşanan dram dolu olaylar geride bırakılmıştır. Maziyi kafasından silip atan Kaptan Amerika, kendisine Washington’da nezih ve sakin bir hayat kurmuştur. Bu şekilde normal hayata adapte olmaya çalışan kahramanımız, birgün bir arkadaşının saldırı haberini alınca tekrar zorlu günlerine geri dönecektir. S.H.I.E.L.D. üyesi arkadaşından aldığı bu haber üzerine yola koyulan Kaptan Amerika, bu zorlu ve tehlikeli mücadelede Kara Dul’unda yardımını alacaktır. Kara Dul ile güçlerini birleştiren kahramanımız bakalım bu tehlikeli tezgahtan kendini kurtarabilecek midir? Bu başarılı yapıtı sitemiz aracılığı ile en yüksek görüntü formatı olan Kaptan Amerika 2 Kış Askeri Full HD izleyebilirsiniz.

 

İlk filme nazaran serinin bu 2. filminde olayların kurgulanışı ve işlenişi daha başarılı diyebilirim. Marvel’in en iyi yapımları arasında gösterilen Captain America izlerken; ekranlarınız başından bir an olsun bile kalkmayacaksınız. Yenilmezler ve Thor gibi efsanevi serileri beyaz perdeye kazandıran Marvel, bu filmde de kaliteden ödün vermiyor. En iyi 2014 filmleri arasında gösterilen bu seriyi kesinlikle kaçırmamalısınız. Ayrıca Kaptan Amerika 3 filminide ilerleyen zamanlarda sitemize ekleyeceğimizi belirtmek isterim.

3 yorum bulunmaktadır: "Kaptan Amerika 2 Kış Askeri Full HD Türkçe Dublaj izle (2014)"
  1. Kadir Yavaş 30 Aralık 2015, 17:44

    Amerika Amerika olalı böyle savaş görmedim ama gerçekten etkileyici sahneler efektler kullanılmış bu yüzden kaçırmayın. Kaptan Amerika izlerken zaman süper geçti Transformers serisi olan bu filme katılan efektler gibi bence.

  2. Ozgurrgecer 6 Haziran 2016, 00:11

    Cizgi romanlarınıda okudum kaptan amerika 2 izle filmini izledikten sonra çok bayıldım.

  3. gunduz 28 Aralık 2016, 16:33

    demir adamin filimi bundan gozel

Benzer Filmler