Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Kardeşim Benim 2 izle 2017 full hd 720p tek part

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Kardeşim Benim 2 izle 2017 full hd 720p tek part
1080p

Kardeşim Benim 2  izle Burak Özçivit ve Murat Boz’un başrollerini paylaştığı kardeşim benim hız kaybetmeden kaldığı yerden devam ediyor. Yönetmenliğini Mert Baykal üstleniyor. Kardeşim Benim 15 Ocak 2016’da vizyona girmişti. Senaryoyu Zafer Külünk üstleniyor. Kardeşim Benim 2 ‘nin çekimlerine Temmuz’da başlandı. Henüz tam olarak filmin süresi hakkında bilgi verilmedi ama uzun metrajlı film kategorisinde yer alması bekleniyor. Yapımcı Fikret Soğancı, Müzik seçimini Cem Öget üstleniyor. Romantik komedi severler tarafından ikincisi sabırsızlıkla beklenen kardeşim benim 2, 24 Kasım 2017 de vizyona girecek. Yeni oyun kadrosuyla son derece eğlenceli bir şekilde kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

 

 

kardeşim benim 2 full hd 720p izle

 

 

Yıllardır küs olan iki ünlü erkek kardeşin, babasının vasiyeti sonucu birleşen hayatları hız kesmeden kaldığı yerden devam ediyor.Filmde Burak Özçivit (Hakan) ve Murat Boz (Ozan) karakterlerini paylaşıyorlar.Burak Özçivit(Hakan) gayet sakin bir hayat sürerken, Murat Boz (ozan) ise pop müzikle ünlü sanatçılardandır.Gayet renkli ve hareketli bir hayata sahiptir ve özellikle kızların sevgilisi olmaya filmde de devam eder. Bu durum karşısında farklı karakterlere sahip olan kardeşler aynı ortamlara girdiklerinde kattıkları renk ile ilgi çekmeye devam ediyor. Bu iki zıt kardeşin hayatı medyanın ilgi odağı olduğu için her yaptıkları hemen televizyonlara yansıyor. Bu durum iki kardeşin hayatını daha zor bir hale getirdikleri için atacakları her adımda daha temkinli davranmaya çalışıyorlar. Film tam olarak bu noktada çıkış yakalayarak yapılan sakarlıklar ile komediyi zirveye taşımayı başarıyor. İzleyicileri sonuna kadar eğlendiren film aldığı beğeniler doğrultusunda 2. seriyi çekmekte ne kadar doğru bir karar verdiklerini 24 Kasım’da aldıkları dönüşler ile görecekleri tahmin ediliyor.

 

 

Hakan her ne kadar medyadan uzak durmaya çalışsada Ozan da medyayla bir o kadar iç içedir.Medyanın gözdesi olan bu iki genç delikanlının küslüklerinden haberi olan medya bu konuda titizlikle araştırma yapmaktadır.Medyanın bu merakı neleri getirecek.İki kardeş birlikte çıktıkları heyecanlı turnede, keyifli dakikalarla sizleri eğlendirmek için hazırlanıyor.Yeni karakterleriyle birlikte farklı bir renge bürünen kardeşim benim 24 Kasımda sizlerin beğenisine sunulacak . Gayet başarılı bir senaryoya sahip olan Kardeşim Benim 2 filminde günümüzde rahatlıkla meydana gelebilecek bir olaydan bahsetmektedir. Özellikle gerçek hayatta karşılaşılabilen konuları işleyen film ünlü bu karakterleri ünlü isimlere giydirmesi filmi daha ilgi çekici hale getirmiş. Diğer yandan ise filmdeki bazı kesimler oldukça sıkıcı olabildiğini de söylemek gerekiyor. Öyle ki söylenilen cümlelerde ve yapılan esprilerde izleyici fragmanda da olsa ilgi çekici olmadığını gösteriyor.  İlk serisine göre daha ilgi çekici olarak görünen serinin ikinci filmi görsel açıdan ilk serisine göre daha iç açıcı olduğu söylenebilir.Romantik komedi tarzındaki filmlerde Türkiye sineması oldukça başarılı filmler ortaya koyduğu Kardeşim Benim 2 serisi ile bir kez daha ortaya çıkıyor.

Benzer Filmler