Sitemizde 57 Kategoride Toplam 578 Filme 2723 Yorum Yapılmış.

Karınca Adam – Ant Man izle full hd türkçe dublaj 2015

Film Bilgileri

Karınca Adam – Ant Man izle full hd türkçe dublaj 2015

Marvel sinematik evreninin son zamanlardaki vizyona sunmuş olduğu işler gerçekten de dikkat çekici başarıları beraberinde getirmiştir. Özellikle de Hulk, Thor, Iron Man ve Kaptan Amerika gibi kahramanların solo macerlarının akabinde, Yenilmezler serisiyle de hayranlarının gönlünü fetheden bu yapım şirketinin son zamanlardaki en fazla dikkat çeken yapımlarından birisi de Ant Man izle olmuştur. Özellikle de Marvel çizgi dünyasının en dikkat çekici karakterlerinden biri Ant Man yani Karınca Adam, 2015 senesinin yaz mevsiminde hayranlarıyla buluştu. Pek çok kahramanın aksine oldukça eğlenceli ve mizah dozu yüksek bir yapıya sahip olan kahraman sayesinde eğlence ve fantastik macera eş zamanlı bir şekilde harmanlanmıştır.

 

ant-man-izle

 

Ant Man Türkçe dublaj izle versiyonuyla izleme şansı bulacağınız filmin ana konusunda ise kahramanımızla tanışma evresine geçeceğiz. Özellikle de hırsız olan Reed, biyokimya uzmanı doktor Pym ile tanışırak bambaşka bir kostüm içine girip, bambaşka bir misyon yüklenecektir. O artık bir Karınca Adam, yani Ant Man’ dir.

 

Son olarak Ant Man 720p izle modundaki filmi sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde de izleme imkanı bulacağınız bilmenizi isteriz. Her sahnesine daha da yüksek çıkarımlar sağlayan film ile gündelik hayatın çıkarımlarından fazlaca kurtulmuş olacaksınız. Yönetmenliği Peyton Reed’ in yaptığı ve senaristlik kısmında da yer alan başrol oyuncusu Paul Ruud’un muazzam performans Ant Man için hepinize iyi seyirler dileriz…

6 yorum bulunmaktadır: "Karınca Adam – Ant Man izle full hd türkçe dublaj 2015"
 1. Serkan 9 Haziran 2016, 14:15

  Bu Ant men izle çok ilginç geldi benim böyle bir yeteneğim olsa gider banka soyarım düşünsene minnacık bir adama dönüşüyosunuz ve her delikten girebiliyorsunuz.

 2. tekin 9 Haziran 2016, 18:49

  Biz ata binemiyoruz herif sivri sineğin üstüne biniyorya tuhaf.

 3. alicandrcn 25 Haziran 2016, 00:05

  Karınca dam filmine bayıldım süper. Hele ufacık tabencanın üzerinde koşuşu çok acayip olmuş bir senaryo bu KADARMluşmuş, çok etkilendim çok sevdim bu flmi erkeze tavsiye ederim.

 4. SeyitAslann 28 Haziran 2016, 23:58

  deadpoolden sonra en sevdiğim marvel karakteri. aksiyonu bol güzel film.

 5. Erey_53 1 Temmuz 2016, 00:55

  135 milyon$ bütçeli bir filmin kötü olması imkansız bu kadar para harcanıp’ta 395 milyon$ gelir elde etmek harika bir başarı olsa gerek. Bu teknoloji ile sizleri harika sahnelerle beyaz perdenin o akıcı ve bir o kadar keskin sahnesini bir o kadar gerekli ve etkileyici bulduğumu söylemeden geçemiyeceğim.

 6. Hseyint 11 Temmuz 2016, 00:32

  Karınca adam filmi inanması zor ama anca filmlerde olabilecek bir senaryo ile karşı karşıya kalmış bir sinema filmi iyi seyirler.

Benzer Filmler