Sitemizde 56 Kategoride Toplam 393 Filme 1762 Yorum Yapılmış.

Kurtlar Vadisi Vatan – (2017) Full HD Necati Şaşmaz Filmi izle

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Kurtlar Vadisi Vatan – (2017) Full HD Necati Şaşmaz Filmi izle

Türkiye sinemasında bir çığır açan ve adeta gönüllere taht kuran Kurtlar Vadisi Vatan izleyenleri yine 2017 yılının son çeyreğinde sinema salonlarına kilitleyecek. Yönetmenliğini başarılı isim Serdar Akar’ın üstlendiği filmde başrollerde ise geniş bir hayran kitlesine sahip, sevenlerinin gönlünü fethetmiş Necati Şaşmaz yer almaktadır. Ona ise Erhan Ufak, Sinem Öztürk, Cahit Kayaoglu ve Ertugrul Sakar gibi başarılı ve tecrübeli isimler eşlik etmektedir.

 

 

Diğer ismi Kurtlar Vadisi Darbe izle olarak anılan filmde 15 Temmuz 2016 da yaşanan darbe beyaz perdeye aktarılmaktadır. O gece perde arkasında yaşanan olayların çarpıcı bir şekilde anlatıldığı filmde Polat Alemdar karakterinin kritik bir yerde halk ile beraber vermiş olduğu mücadele ve kahramanlık hikayesi sinemaya uyarlanarak seyirci ile buluşmaktadır. Baştan sona nefes kesen sahnelerin yer aldığı ve adeta seyrederken nefesinizi tutacağınız bir film şimdi Kurtlar Vadisi Vatan full hd izleme avantajı ile karşınızda. Sansürsüz ve tek parça olarak sitemizde yerini alan filmde o gece yaşanan olaylara adeta tanıklık edeceksiniz. 29 Eylül tarihinde vizyonda yerini alan bu harkulade Pana yapımı filmi kaçırrmamalısınız.

 

Yerli filmler kategorisinde bu tarz filmler arasında yer alan Dağ 2 izle filmini de sitemizde full hd kalitede bulabilirsiniz. Aksiyon ve dram filmleri arasında yer alan bu muhteşem Türk filmlerini kaçırmamanızı tavsiye eder, mutlu seyirler dileriz.

Benzer Filmler