Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Masa 19 izle 2017 full hd tek part

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Masa 19 izle 2017 full hd tek part
720p

2017 ABD, Finlandiya yapımı Masa 19 filmi, dram, romantik, komedi türündedir. Yayın tarihi 3 Mart 2017’dir. Masa 19 filminin süresi, 87 dakikadır. Mas 19 filmini yönetmeni Jeffrey Biltz’dir. Filmin senaryosu ise, Mark Duplass ve Jay Duplass’a aittir. Masa 19 filminin yapımcısı ise, Shawn Levy ve P.Jennifer Dana’dır. Filmin oyuncuları ise, Anna Kendrick, Amanda Crew, Lisa Kudrow, Craig Robinson, Maria Thayler, Tony Revolori, Stephen Merchant’tır. Masa 19 izle seçeneği ile filmi izleyebilirsiniz. Masa 19 filminin orjinal adı ise, Table 19’dur. Imdb puanı 5.8’dir. Film müziğinin bestecisi ise, John Swihart’tır.

 

 

masa 19 full izle

 

 

Masa 19 Türkçe dublaj izle seçeneği ile filmi dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Masa 19 filinin konusu, bir arkadaşının düğününe, önceden baş nedime olarak seçilen genç kızın, damadın yakın arkadaşı tarafından terk edildikten sonra, baş nedime görevinin de elinden alındığı, düğün öncesi ve düğün sonrası yaşadığı olaylar ele alınmaktadır. Ayrıca sadece nedime değil, masada oturan diğer insanların hikayesi de anlatılmaktadır. Eğlenceli, sıkılmadan izleyeceğiniz bir film. Harika bir oyuncu performansı izleyeceksiniz. Biraz komik, biraz romantik, biraz da hüzünlü bir film. Kendisi dışlanan ve istenmeyenler masasına oturan genç bir kızın, yeniden romantizmi yakalamasını izleyeceksiniz. Uzun metrajlı, dili İngilizce bir film.

 

 

 

Masa 19 full hd izle seçeneği ile bu güzel romantik komedi filmini full hd olarak izleyebilirsiniz. Romantik komedinin güzel ve sevilen yıldızı, Anna Kendrick filmini beğenerek izleyeceksiniz. Bir anda olayların tersine döndüğü, harika bir oyuncu performansıyla karşı karşıya kalacaksınız. Table 19 izle seçeneği ile bu güzel filmi izleyebilirsiniz. Anna Kendrick hayranlarının kaçırmayacağı bir film. Masadaki sırların ortaya çıktığı, arkadaşlığın öneminin ön plana çıktığı, komik filmi izlemeye hazır mısınız? O zaman iyi seyirler.

Benzer Filmler