Sitemizde 57 Kategoride Toplam 466 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Mississippi Ateşi izle 2015 Mississippi Grind full hd 720p

Film Bilgileri

Mississippi Ateşi izle 2015 Mississippi Grind full hd 720p

Hollywood sinemasının son birkaç sene içerisinde kumar üzerinden ilerleyen hikayelerde bir hayli etkili sonuçlar elde ettiğini söylemek mümkün. Özellikle de karakterlerin üzerinden şekil alan konular, hem sağlıklı bir sinema üslubu hem de ileri düzey görsel işlevsellikleri içerisinde bulundurmaktadır. İşte bütün bu özelliklere sahip olan Mississippi Ateşi 2015 izle filmi de, seyircisine anlatmış olduğu hikayesini dengeli bir üslupta ilerleterek, mutlak finale kadar bir hayli eğlenceli sekanslar sunmayı başarıyor. 2015 senesi içerisinde vizyon ile buluşan film, özellikle sinema otoriteleri tarafından tam puan aldı. Bu noktada da filmin hem oyunculuklarının, hem de akıcı işleyen senaryosunun etkili olduğunu söylemek mümkündür.

 

mississippi-grind-izle

 

Mississippi Ateşi 2015 Türkçe dublaj izle modunda da seyredebilmemiz mümkün olan filmin konusu da bir hayli dikkat çekmektedir. Gery yetenekli bir poker oyuncusudur. Fakat karşı koyamadığı kumar merakı onu içinden çıkmayacağı bir finansal sıkıntının içerisine sürükler. Gery genç poker oyuncusu Curtis’ i New Orleands’ taki yüksek meblaların döndüğü kumar turnuvasına katılmak için ikna eder. Yolculuk esnasında yaşananlar ise ikilinin başından geçenler motivasyonlarını da olumsuz yönde etkileyecektir.

 

Her sahnesinde daha da sağlam anları beraberinde getirecek olan Mississippi Ateşi 2015 720p izle filmini her sahnesini daha da ideal bir yapıda izleme imkanınız olacaktır. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz…

3 yorum bulunmaktadır: "Mississippi Ateşi izle 2015 Mississippi Grind full hd 720p"
  1. Sezayi 11 Haziran 2016, 23:58

    Abi bu adamlar harika poker oynuyorya böyle yeteneğim olsun 100 milyar borcum olsun. Mississippi Ateşi kesinlikle izleyin.

  2. jeff__murdock 24 Haziran 2016, 23:42

    Benim başıma böyle bir hikaye gelse çok ilginç olurdu peşimde bir sürü silahlı damlar. Çok fena ya

  3. ogun 1 Temmuz 2016, 00:44

    Poker ve kumar merakı bir adamı böylesine dönüşü olmayan bir yola sokar anlatamam görmeniz lazım, filmdeki kumarbazlarda öylesine yetenekli ki nanın sinema filmi olmasa kumarbazlara film çevirmişler diyeceğim. Film böylesine yeteneklerle dolu iken izlenmez mi sizce, bence izlenir izledim izleyin.

Benzer Filmler