Sitemizde 57 Kategoride Toplam 473 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. Full HD Türkçe Dublaj izle (2013)

Film Bilgileri

Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. Full HD Türkçe Dublaj izle (2013)
720p

2013 yılında vizyona giren Ölümsüz Polisler izlerken; bilim kurgu, macera ve aksiyonu bir arada bulacaksınız. Ülkemizde de 6 Eylül tarihinde vizyona giren film, imdb halk oylamasından 5.6 puan alırken; genel seyirciden 7.5 gibi yüksek bir puan almayı başardı. Bu başarılı fantastik filmin yönetmenliğini ise Kuralsız, Uçuş Planı, Zaman Yolcusunun Karısı gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı isim Robert Schwentke üstlenmektedir. 97 dakika süren filmi sitemizde orijinal seslendirme ile Ölümsüz Polisler Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

 

Ölümsüz-Polisler-2-izle

 

 

Film konu olarak içinde fantastik öğeleri fazlası ile barındırdığını söyleyebilirim. İlginç bir senaryoya sahip olan film, sizi güldürmeyi de başaran nadide yapımlardan biri. Film; Nick adında polis teşkilatında görevli bir polisin öldükten sonra gerçek yaşamda katillerinin peşine düşüşünü fantastik ve komedi ile harmanlayarak gözler önüne seriyor. Başarılı yönetmen masalsı hikayeyi sağlam bir kurgu ile düzenleyerek gerçek hayata çok iyi aktarmış diyebilirim. Ayrıca bu güzel hikayeyi komedi ile sunması da filmi daha eğlenceli bir yapım yapmış. R.I.P.D. filminin devam filmi çekilir mi, bu tam bir soru işareti? Ama ben 2. filmin kokusunu alır gibiyim. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz. Bu başarılı yapımı sitemizde Ölümsüz Polisler HD izleme seçeneği ile de sunmaktan gururluyuz. Bu hafta Liseli Polisler serisini de ekleyeceğimi de burada duyurayım.

 

Büyük bir bütçe ile çekilen ve oyuncu performansları ile de göz dolduran harika bir film karşınızda. Bir solukta seyredeceğinizin garantisini verebilirim. Farklı bir senaryo arayan ve dram, fantastik ve komedi öğelerini bir arada bulmak isteyenlere hitap eden bir yapım olduğunu belirtmek isterim. Ölümsüz Polisler full izlemek için vakit kaybetmeyin.

Benzer Filmler