Sitemizde 57 Kategoride Toplam 473 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Orman Çocuğu izle 2016 The Jungle Book full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Orman Çocuğu izle 2016 The Jungle Book full hd türkçe dublaj

Walt Disney Stüdyoları’ nın son on sene içerisinde nostaljik yapımlarını yeniden beyaz perdeye uyarlama aşamaları, ünlü yönetmen John Favreau önderliğinde şekil alan Orman Çocuğu 2016 izle filmi ile devam ediyor.

 

orman-cocugu-izle

 

Özellikle dönemin en fazla rağbet gören romanlarından biri olan ve sinemaya da defalarca kez uyarlanan Ormanın Kitabı öyküsünün bu son macerası, ana öyküye olabildiğince sadık kalıyor. Kaldı ki Iron Man, Uzaylılar ve Kovboylar gibi fantastik filmlerle başarılar elde eden Favreau’ da GGI teknolojisinin en üst seviyelerini kullandığı Orman Çocuğu 2016 hd full izle filmi ile seyiricisi ile arasında sıkı bir bağ oluşturuyor ve gerçekçilik olgusunu da en üst noktalara ulaştırıyor. Nitekim filmin IMBD sıralamasında yüksek bir puan alması da, gerçek oyuncular ile bilgisayar teknolojisinin eş zamanlı ilerlemesinden kaynaklanmaktadır. Hal böyle olunca da ortaya gerçekten de geçmişe duyulan özlemi olabildiğince pekiştiren sıkı bir film çıkmış oluyor.

 

Orman Çocuğu 2016 Türkçe dublaj izle modundaki filmde, ormanda kurtlar tarafından yetiştirilen Mogwli’ nin mücadelesine tanıklık edeceksiniz. Hem vahşi – doğal yaşam, hem de insanlar ile hayvanlar arasındaki genel benzerlikleri fazlasıyla görebileceğiniz filmin süresi de bir buçuk saat. He sahnesini daha da dikkat çekici bir işleyişle bütünleştiren Orman Çocuğu 720p izle filmini sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde seyredebilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

4 yorum bulunmaktadır: "Orman Çocuğu izle 2016 The Jungle Book full hd türkçe dublaj"
 1. Nuri 9 Haziran 2016, 14:45

  Ormanda hayvanlarla yaşamak çok ilginç olsa gerek ormanın çocuğu izle kurtların arasında çok ilginç bir bağ ile bağlandığını görüyorum, tabi bu arada siyah bir leoparın ve bir boz ayının koruması da olmaz havalı olsa gerek.

 2. buisinasli 25 Haziran 2016, 00:27

  Ormanda bir leoparla büyümek çok havalı olsa gerek muhteşem hayvanlarla harika sahneler film yorumcuları çok beğendirdim. Leoparı çok beğendim o çekici siyah gözler, çok çekici bir hayvan

 3. Veysel akcıl 1 Temmuz 2016, 01:07

  Ormanda bir çocuk olsam bu çocuk kadar cesaretli olmam herhalde o kadar vahşi doğa ve vahşi hayvanların içinde olmak süper olsa gerek. Süper hatta kısaca muhteşem sahneler bu filmde izlerken bana hak vereceksiniz bence izlenebilir bir film.

 4. pablo_eskubar 10 Temmuz 2016, 21:59

  Bu tarz orman çocuğu hikayeleri her zaman farkıl farklı konu oluyor ama ben bu sefer bu filmi sevdim genci yaşlısı hepsine hitap ediyor.

Benzer Filmler