Sitemizde 55 Kategoride Toplam 245 Filme 990 Yorum Yapılmış.

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Oyuncak Hikayesi 2 izle (1999) Toy Story 2 animasyon full hd

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

FİLM BİLGİLERİ

Oyuncak Hikayesi 2 izle (1999) Toy Story 2 animasyon full hd

Pixar stüdyolarının son zamanlardaki en nitelikli işlerinden birisi olarak lanse edilen ve yeni versiyonlarıyla son kuşak seyircisinin de gönlünü kazanan Oyuncak Hikayesi öyküleri, bir hayli dikkat çekici sonuçlar elde etmiştir.

 

oyuncak hikayesi 2 izle

oyuncak hikayesi 2 izle

 

İlk filmin akabinde de gelen olumlu tepkilerde yeni hikayenin kapılarını aralamıştır. Oyuncak Hikayesi 2, kahramanlarımızı bambaşka bir maceranın içerisine sürüklemektedir. İlk filmin akabinde 1999 senesinde vizyon ile buluşan ve gişe rekorları kıran filmde, And’ nin tatil için bir kovboy kampına gitmesi sonucu oyuncakların kendi başlarına kalışını anlatan film, Woddy bir adam tarafından kaçırılması ve diğerlerinin de peşinden gitmesi ile şekil almaya başlamıştır. Özellikle de hikayeye yeni karakterlerin katılmasıyla çok daha farklı görsellikler ve naiflikler de sizleri bekiyor olacaktır.

 

Oyuncak Hikayesi Türkçe dublaj izle versiyonu ile de seyredebilme imkanı bulacağınız film en nitelikli dublaj sanatçılarının sesleri ile hayat bulmaktadır. Toplamda 92 dakika olan ve 90 milyon dolar civarında bir kazanç elde eden filmde, sevgi, inanç ve aidiyet kavramlarına şahitlik edeceksiniz. Gündelik hayatın sıkıcılığından sıkılmış ve az da olsa rahatlamak istiyorsanız eğer, Oyuncak Hikayesi 2 hd film izle sizler adına harika bir deneyim olabilir. Hepinize iyi seyirler dileriz…

IMDB: 7.9

Yorum yapılmamış

Benzer Filmler

Full Film izle, Bedava Hd Kalite Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Filmrax.com sitesinde 2106 ve 2017 yılına ait en popüler filmleri bulabilirsiniz. En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz film izleme sitemizde her zaman en güncel ve en gözde yerli yabancı filmlere yer vermek için çabalıyoruz. Sinemalarda vizyona girdikten hemen sonra bir çok filmi sitemizde anında kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz film izleme imkanı sunduğumuz sitemizde özellikle aksiyon ve fantastik filmlerimizi siz değerli izleyicilerimize öneriyoruz. Online film izleme sitemizde her zaman hd film izleme imkanınıda sunuyoruz. Ayrıca google sitemizi daha rahat gezsin diye sitemap ekledik.