Sitemizde 57 Kategoride Toplam 424 Filme 2160 Yorum Yapılmış.

Oyuncak Hikayesi 3 izle (2010) animasyon filmi Toy Story 3

Film Bilgileri

Oyuncak Hikayesi 3 izle (2010) animasyon filmi Toy Story 3

Seri 2010 yılında kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncak Hikayesi 3 izle olarak seyircinin karşısına çıkan muhteşem animasyon filminin bu kez yönetmen koltuğunda Sevimli Canavarlar ve Kayıp Nemo filmlerinden tanıdığımız başarılı yönetmen Lee Unkrich oturmaktadır. Başarılı yönetmen bu devam filmi ile de oscara aday gösterilmiş ve pek çok ödüle layık görülmeyi başarmıştır.

 

oyuncak-hikayesi-3-izle

 

İmdb top 250 film sıralamasına 80. sıralardan giriş yapan Oyuncak Hikayesi 3 full hd izleme avantajı ile de sizlerle buluşuyor. Hikayede Andy’e bu sefer üniversite yolları gözükmektedir. Üniveristeye başlayacak olan sevimli kahramanımız, arkasında da mağdur bir oyuncak topluluğu bırakacaktır. Bakalım Andy’siz bir yaşam nasıl devam edicektir. Kahkaha ve macera tufanına eşlik edeceğiniz Toy Story 3 filminde vaktinizin eğlenceli geçeceğinin şimdiden söylemek isterim. Oyuncak Hikayesi 3 türkçe dublaj izlemenin verdiği keyif ile de adeta koltuklarınıza bağlanacaksınız.

 

Yediden yetmişe herkesin merakla takip ettiği ve özellikle de çocukların sevgili karakteri Andy’nin maceralarına sizlerde ortak olmaya hazır mısınız? O halde koltuklarınıza yaslanın ve bu harika serinin keyfini çıkarın. Ayrıca serinin devam filmi olan Oyuncak Hikayesi 4 filminin de 2017 yılında vizyona gireceğini hatırlatır, iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler