Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Savaş Makinesi izle 2017 full hd

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Savaş Makinesi izle 2017 full hd
1080p

David Michôd’ın yönettiği Savaş Makinesi (War Machine) filmi, komedi ve dram birleşimi bir türde hazırlanmış Amerikan menşeli bir filmdir. Filmin senaryosunu da yönetmen koltuğundaki David Michôd yazmıştır. Animal Kingdom gibi birçok film ile dikkatleri üzerine çeken David Michôd’ ın bu filminin süresi ise 120 dakikadır. Tecrübeli oyuncu kadrosu ve faklı konusu ile izleyicilerle buluşan Savaş Makinesi full hd izle filminin yapımcılığını, aynı zamanda filmin oyuncusu olan Brad Pitt ve Transformers gibi filmlerin de yapımcılığını yapan Lan Bryce üstlenmiştir.Dram ve komedi türü ile sinemaseverlerin karşısında çıkan Savaş Makinesi filminin oyuncu kadrosu ise ünlü isimlerden oluşuyor. Brad Pitt, Ben Kingsley, Will Poulter ve Tilda Swinton gibi birçok tanınmış ve ödüllü oyuncunun yer aldığı Savaş Makinesi izle filminde Amerika’nın Afganistan’daki faaliyetleri faklı bir dille anlatılmaktadır.

 

 

 

 

Savaşçı yeteneği ile adından sıkça söz ettiren Stanley McChrystal, hayatı başarılarla dolu bir askerdir. Otorite sahibi ve askerlik becerisi ile herkesin beğenisini kazanan Stanley McChrystal, bir gazeteci tarafından ağır şekilde eleştirilmektedir. O’nun alaycı tavırları konusunda herkesin dikkatini çekmeye çalışan ve O’nun bu huylarını değiştirmek için bir makale kaleme alan bu gazeteci, Stanley McChrystal’in tüm hayatını alt üst eder. Ünü herkes tarafından bilinen Orgeneral Stanley McChrystal’ın bu ünü bir anda yerle bir olur. Michael Hastings’in yaşanmış olayları konu aldığı The Operators kitabından uyarlanan bu film, etkileyici sahneleri ile izleyenleri büyülüyor. Brad Pitt’in merkezde olduğu, dramatik sahnelerin yer aldığı Savaş Makinesi Türkçe dublaj izleyerek etkileyici parodileri izleyebilirsiniz.

 

 

Savaş filmlerinin bir numaralı oyuncusu olan Brad Pitt’in oyunculuğu ile beğeni topladığı bu filmde, savaş aksiyonlarından daha çok savaşın politik yüzü şakacı bir tavırla ele alınmıştır. Amerika’nın dış politikasını izleyiciyi sıkmadan komedi ile birleştirerek anlatan War Machine izleyicileri güldürürken düşünmeye sevk ediyor. Savaş Makinesi, komedi ve dram türü film severler ile Brad Pitt’in oyunculuğuna hayran olanların izleyebileceği türden kaliteli bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer Filmler