Sitemizde 55 Kategoride Toplam 280 Filme 1230 Yorum Yapılmış.

Sonsuz Aşk izle 2017 yerli filmler full hd

Kalan Süre :
Reklamı Geç
DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Sonsuz Aşk izle 2017 yerli filmler full hd
720p

Sonsuz Aşk izle filmi 24 Mart 2017 günü gösterime girecek olan romantizim türünde senenin beklenen yerli filmlerinden. Gişe rekorları kırması beklenen filmimizin şimdilik sizinle fragmanını paylaşıyoruz. En yakın zamanda filmimizi sitemizde full hd kalitesinde izleyebileceksiniz. Filmimizi konusu ise şöyle; Zeynep (Fahriye Evcen) kardeşiyle birlikte kendi halinde bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Can (Murat Yıldırım) ise genç yaşta profesör olmayı başarmış, mesleğinin zirvesinde son derece başarılı ve zengin bir cerrahtır. Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır.

 

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği filmimiz son zamanlarda Türk sinemasında revaçta olan duygusal filmler furyasının önemli filmlerinden biri olacağa benziyor. Filmimizin oyuncu kadrosunda ise Fahriye Evcen ,  Murat Yıldırım ,  Filiz Ahmet ,  Ege Aydan ,  Didem İnselel gibi isimler var.

 

Yediden yetmişe sinemaların dolup taşacağı bu başarılı film çok yakında sitemiz vasıtasında sizinle buluşacak. İyi seyirler…

Benzer Filmler