Sitemizde 55 Kategoride Toplam 242 Filme 948 Yorum Yapılmış.

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Suçlu – Criminal Full HD izle (2016)

FİLM BİLGİLERİ

Suçlu – Criminal Full HD izle (2016)
720p

Hollywood sinemasının suç temalı filmleri üzerinden ilerletmiş olduğu istikamette Criminal 2016 izle filminin başarısı ile dikkat çektiğini söylememiz mümkün olabilir. Özellikle de başrolünde ünlü oyuncu Kevin Costner’ ın oturduğu filmin 2016 yılnda çekildiğini ve 31. 5 milyon dolarlık bütçesi ile de bir hayli dikkat çektiğini belirtebiliriz. Yönetmenlik koltuğunda Ariel Wromen’ in oturduğu Criminal 2016 hd full izle filminin her dakikasında daha şaşırtıcı ve gerilmi yüksek sekasnlara rastlamanız mümkün olabilir. Garry Oldman, Tommy Lee Jones, Ryan Reynolds ve Alice Eve gibi birbirinden kaliteli oyuncuların da Kevin Costner’ a eşlik ettiği filmin tam bir yıldızlar geçidine dönüştüğüne şahitlik edeceksiniz.

 

criminal-izle

 

Criminal 2016 Türkçe dublaj izle versiyonu ile de takip edebileceğiniz filmin konusu da pek çok klişe ajan filminin ötesinde bir kaliteye sahip. Ölen bir CIA ajanının sırları, yetenekleri ve yaşamış oldukları bütün anılarının anlatıldığı filmde, Ajanın almış olduğu görev esnasında karşısına çıkan zorluklarla mücadele evrelerine tanıklık edeceğiz. Görsel sinema teknolojisinin her türlü nimetini sonuna kadar kullanmakta olan film vesilesiyel evdeki sinema kavramına hoş bir deneyim kazandırabilecek ve yorucu geçen günü iyi bir film ile taçlandıracaksınız.

 

Son olarak Criminal 2016 720p izle özelliğine de sahip olan film ile bilindik suç ile aksiyon temalarına bakış açınız bambaşka bir yöne çevrilecektir. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

IMDB: 6.5

Yorum yapılmamış

Benzer Filmler

Full Film izle, Bedava Hd Kalite Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Filmrax.com sitesinde 2106 ve 2017 yılına ait en popüler filmleri bulabilirsiniz. En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz film izleme sitemizde her zaman en güncel ve en gözde yerli yabancı filmlere yer vermek için çabalıyoruz. Sinemalarda vizyona girdikten hemen sonra bir çok filmi sitemizde anında kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz film izleme imkanı sunduğumuz sitemizde özellikle aksiyon ve fantastik filmlerimizi siz değerli izleyicilerimize öneriyoruz. Online film izleme sitemizde her zaman hd film izleme imkanınıda sunuyoruz. Ayrıca google sitemizi daha rahat gezsin diye sitemap ekledik.