Sitemizde 55 Kategoride Toplam 245 Filme 990 Yorum Yapılmış.

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Taşıyıcı 1 izle (2002) – The Transporter full hd türkçe

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

FİLM BİLGİLERİ

Taşıyıcı 1 izle (2002) – The Transporter full hd türkçe

Hollywood’ un en başarılı aksiyon yıldızlerından biri olarak bilinen Jason Staham’ ın Taşıyıcı serileri ile elde etmiş olduğu popülerlik bir hayli etkin sonuçları da ortaya çıkarmaktadır. Özellikle de ilk macera olan Taşıyıcı 1 izle sayesinde anlatılan öykünün üstün seviye bir üslupla buluşması her açıdan memnun edici gelişlmeleri de beraberinde getirmektedir. 2002 senesi içerisinde çekilmiş olan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Corey Yuan ile Lois Letterier oturuyor. Fransa ile ABD ortak yapımı olarak da dikkat çekmeyi başaran Taşıyıcı 1 hd fillm izle modundaki yapımın polisiye ile gerilimi eş zamanlı bir sinemasal anlatıma taşıması da ortaya gerçekten de etiki sonuçlar çıkarmaktadır.

 

taşıyıcı 1

taşıyıcı 1

 

Taşıyıcı 1 Türkçe dublaj izle modunda da izleme imkanı bulacağınız filmin merkez noktasında ise paralı asker Frank bulunmaktadır. Frank hayatnın önemli bir bölümünü özel bir operasyon birimi için geçirmiştir. Lakin artık paralı bir askerdir ve hangi görevi beğeniyorsa onu yerine getirmektedir. Üç adet altın kuralı vardır. Anlaşmasının bozulmasından, kim için çalıştığının sorulmasından ve taşıdığı paketin içinde ne olduğunu öğrenmekten hiç hoşlanmaz. Aldığı son görevde ise taşıdğı paket tıpkı diğerleri gibi bir pakettir. Ancak madalyonun görünen yüzü hiçte öyle sanıldığı gibi değildir.

 

1 saat 32 dakikalık bir süreye sahip olan filmi Taşıyıcı 1 720p izle formatı eşliğinde de izleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

IMDB: 6.8

Yorum yapılmamış

Benzer Filmler

Full Film izle, Bedava Hd Kalite Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Filmrax.com sitesinde 2106 ve 2017 yılına ait en popüler filmleri bulabilirsiniz. En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz film izleme sitemizde her zaman en güncel ve en gözde yerli yabancı filmlere yer vermek için çabalıyoruz. Sinemalarda vizyona girdikten hemen sonra bir çok filmi sitemizde anında kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz film izleme imkanı sunduğumuz sitemizde özellikle aksiyon ve fantastik filmlerimizi siz değerli izleyicilerimize öneriyoruz. Online film izleme sitemizde her zaman hd film izleme imkanınıda sunuyoruz. Ayrıca google sitemizi daha rahat gezsin diye sitemap ekledik.