Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

Tehlikeli Arkadaşlık izle 2016 türkçe dublaj full hd

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

Tehlikeli Arkadaşlık izle 2016 türkçe dublaj full hd
720p

Film Sophia Takal’ın psikolojik damı temel konu başlığı altında birbirlerinden hem karakter olarak hem de farklı alanlarda başarılara sahip 2 kadın oyuncunun Los Angeles’ın kuzeyinde yer alan Big Sur’a yapmış oldukları hafta sonu tatilini konu alıyor. Film yapılan masraf ve kaliteli oyuncular grubu sayesinde gözlerinizi bir an dahi ayıramayacağınız olaylara sahne olan bir çekime sahip. Tehlikeli Arkadaşlık full hd izle yazıp izlemeye başladıktan sonra ilk fark düşüneceğiniz şey bu derece birbirinden farklı iki kişi nasıl olurda beraber otele gitme kararı alır? Evet, birbirlerinden zıt fikirlere ve derecelere sahip iki kişi olabilirler ama çoğu konuda zevk alanında ortak yanları bulunmaktadır.

 

 

tehlikeli arkadaşlık full hd tek part izle

 

 

 

Filmin başrolünde yer alan ikili birbirlerine karşı bu vakte kadar biriktirdikleri bütün kinlerini bir anda kıskançlıklarına kurban verip aralarında ezeli bir rekabetin başlanmasına sebep oluyor. Bu dakikadan sonra artık her şey fiile dökülmeye başlıyor. Aralarındaki çekişmeyi ve rekabeti Tehlikeli Arkadaşlık Türkçe dublaj izle yazıp Türkçe izleyebileceğiniz bu filmde ikilinin aralarında bulunan bu hislere engel olmayan ikili bunların üzerine aralarındaki ilişkiyi bozmakla kalmayıp kişiliklerini ciddi olarak değiştirmeleri sebep olacak olaylar yaşıyor. Bu olaylara şahit olmak için Tehlikeli Arkadaşlık izle yazıp izleyebilir ve 2 kadının birbirine karşı rekabete girdiğinde olabilecek, meydana gelebilecek tehlikeli olayları izlemeye başlarsınız.

 

 

Dünya genelinde müthiş bir izleyici kitlesine sahip bir diğer tanınan ismi ile Always shine izle yazıp bulabileceğiniz bu filmde kıskançlığın ya da aşka bir ifade ile bir kadının kıskançlığının gelebileceği nokta çok iyi bir şekilde film edilmiş. Bu ikili tatili birbirine ya zehir edecek ya da bir araya gelip harika işler başaracaklar işte bu sorunun cevabı tamda filmin içerisinde yer alıyor en can alıcı noktalarda beraber mi yoksa rakip olarak mı hareket edecekler işte tüm soruların cevabı filmde cevap buluyor.

Benzer Filmler