Sitemizde 57 Kategoride Toplam 526 Filme 2547 Yorum Yapılmış.

Teksas Katliamı 1 izle (2003) full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Teksas Katliamı 1 izle (2003) full hd türkçe dublaj

1974 senesinde yönetmen Tobe Hooper tarafından yepyeni bir korku filmiyle seyirci karşı karşıya kamıştır. Özellikle de dönemin en dikkat çekici işlerinden biri olarak nitelendirilen Teksas Katliamı 1 izle filmi, hem anlatmış olduğu hikaye, hem de sahnelerine yüklemiş olduğu aşırı gerçekçi korku ögeleri sayesinde sinema otoriteleri tarafından tam not almayı başarmış ve akabinde gelecek olan serilerinde öncüsü olmuştur.

 

teksas-katliami-1-izle

 

Aradan geçen seneler ise Teksas Katliamı 1 full hd izle versiyonuyla bizleri buluşturdu. Özellikle de filmin karakterize betimlemeler açısından sahip olduğu başarı, zaten genel anlamda gösterdiği ilerleyişinde bir numaralı referansı olmuştur. Ki bu referans sayesinde izleyici kendisini kötü karakterlerle bile bütünleştirmeyi başarmışıt. Teksas Katliamı 1 Türkçe dublaj izle versiyonu ile seyredebilme imkanı bulacağınız filmin konusu da bir hayli dikkat çekmektedir. Tatile gelen beş genç Teksas’ ın orta yerinde Deri Yüz ve yamyam ailesine av olacaktır. Bu avın öyle bilindik korkus sineması figürleriyle de ilerleyemeyeceğini bilmenizi isteriz. Özellikle de sahne sahne ilerleyen sekansları sayesinde bir hayli dikkat çekici anları da beraberinde getiren film, zamansızlığını da sahip olduğu başarısı sayesinde her daim korumaktadır.

 

Özellikle de Deri Yüz karakterinin korku sinemasının en ünlü kahramanlarından biri olduğunu da söylemek isteriz. Teksas Katliamı 1 izle 720p izle versiyonuyla kesintisiz bir şekilde sitemizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz…

Benzer Filmler