Sitemizde 55 Kategoride Toplam 242 Filme 948 Yorum Yapılmış.

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Guide izle 2014 Povodyr full hd partlı

FİLM BİLGİLERİ

The Guide izle 2014 Povodyr full hd partlı
720p

Son zamanlarda dönem filmlerinin çok daha nitelikli bir sinema anlatısı ile bütünleştiğini söyleyebilriz. Özellikle de yönetmen Oles Sanin’ in önderliğinde 2014 senesinde çekilmiş olan GUİDE 2014 izle filmi, 1930’ lu yıllarda Sovyetlerin hakim olduğu Ukrayna’ da 10 yaşındaki bir çocuğun öyküsüne odaklınyor. Ki tamamen dönem atmosferini başarılı bri sanat yönetimi ile aktaran filmdeki genel gidişat, ileri düzey bir sinema işçiliği ile mükemmel bir betime dönüşüyor. Hem dönem, hem de siyasi bir işleyişe sahip olması da Gudie 2014 hd full izle modunda ilerleyen filmi çok daha özel bir yapıya ulaştırmaktadır. Bu yapı kapsamında da her sahnesine daha özel anlar katan film ile sizlerde kendinize has çıkarımlara ulaşabileceksiniz.

 

the-guide-izle

 

GUİDE 2014 Türkçe dublaj izle modu ile de seyredebilme imkanı olan filmin konusu ise bir hayli etkili ilerlemektedir. Sovyetlerin hakim olduğu Ukrayna’ da 10 yaşındaki Peter’ın Amerikalı mühendis olan babası gizli belgeleri ele geçirmekten öldürülmüştür. Bu belgeler ise Peter’ ın kitabının arasına gizlenmiş bir şekilde beklemektedir. Gözleri görmeyen Ivan Kocherga ile polisten kaçan Peter’ a hayatta destek olan tek kişi ise Ivan’ dır. Şahit olduğu köütülükleri zihninden atmaya çalışarak ona doğru olan yolu göstermeye çalışacaktır.

 

Her sahnesinin çok daha özel ilerlediği film IMBD’ den aldığı 7.5 puanıyla da göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

IMDB: 8.4

Yorum yapılmamış

Benzer Filmler

Full Film izle, Bedava Hd Kalite Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Filmrax.com sitesinde 2106 ve 2017 yılına ait en popüler filmleri bulabilirsiniz. En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz film izleme sitemizde her zaman en güncel ve en gözde yerli yabancı filmlere yer vermek için çabalıyoruz. Sinemalarda vizyona girdikten hemen sonra bir çok filmi sitemizde anında kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz film izleme imkanı sunduğumuz sitemizde özellikle aksiyon ve fantastik filmlerimizi siz değerli izleyicilerimize öneriyoruz. Online film izleme sitemizde her zaman hd film izleme imkanınıda sunuyoruz. Ayrıca google sitemizi daha rahat gezsin diye sitemap ekledik.