Sitemizde 56 Kategoride Toplam 419 Filme 1836 Yorum Yapılmış.

The Harrow izle 2016 full hd tek part

DİKKAT!İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN KURSA GİTMEYE SON! NASIL MI? TIKLAYIN.

Film Bilgileri

The Harrow izle 2016 full hd tek part
720p

The Harrow izle filmi korku türünde oldukça başarılı 2016 yapımı bir korku filmi. Son yıllarda peşi sıra vizyona giren korku sinemasının yükseklen filmlerinden biri olan filmimiz yediden yetmişe herkese hitap eden konusu ile senenin akılda kalıcı filmlerinden biri. Filmimizde; Miller terk edilmiş bir Alabama mezbahasında yalnız yaşamaktadır. 10 yıl önce öldürülen sevgilisini hala unutamamakta ve bu özlem onu yiyip bitirmektedir. Ruth annesinin ölümünü araştırmak için 3 geceliğine Miller’ın yanına gelir ve gerilim başlar.

 

 

the harrow türkçe dublaj izle

 

Filmin yönetmenlik koltuğunda oturan isim son dönemdeki birçok korku filminde imzası bulunan Kevin Stocklin. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Mckay ,  Geneva Carr ,  Maggie Geha ,  Patch Darragh ,  Reese Mishler gibi isimler yer alıyor. Filmimizin Imdb sitesi kullanıcıları tarafından aldığı puan ise 4.3 puan. Korku sineması seven sinemaseverler için oldukça kaliteli bir yapım olduğu söylenebilir.

 

95 dakika süren filmimiz boyunca bir saniye bile sıkılmayacağınız bir atmosfer başarı ile kurulmuş. Bu filmi sitemizde full hd kalitede rahatça izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler