Sitemizde 57 Kategoride Toplam 466 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Ufaklık izle 2015 Little Boy full hd partlı türkçe dublaj

Film Bilgileri

Ufaklık izle 2015 Little Boy full hd partlı türkçe dublaj

Sinema perdesinde savaş filmlerinin anlatımı her daim farklı gerçekçiliklerle şekil almaktadır. Bu gerçekçilik içerisinde Little Boy – Ufaklık izle filmi de gerçekten de hem etkili, hem de kendisini izletebilen sağlam bir duruşa sahip. 2015 senesinde vizyona giren film, IMBD puan sıralamasında 7.4 bir oran alarak da dikkat çekmektedir. Özellikle dram ile hissi çıkarımların eş değer bir biçimde anlatılmasını ileri seviye çıkartan film, her sahnesinde kendisini izletmeyi başarıyor. Hollywood piyasasının olabildiğince dikkat çekici filmlerinden biri olmayı başaran Little Boy – Ufaklık hd full izle filminin anlatımı da gerçekten de naif bir işleyişe sahip.

 

ufaklik-izle

 

Bir baba ve oğul arasındaki iletişimi savaş ile bağlayan film, muhteşem bir sevgi bağı eşliğide ilerliyor. Hikayenin baş kahramanı 8 yaşındaki Pepper Ufaklık lakabıyla 2. Dünya savaşının bir an önce bitmesi için çabalamaktadır. Keza savaş biterse babası cepheden geri gelecek ve eskisi gibi güzel günler yaşamaya devam edecekler. Gerçekten de hem duygusal, hem de naif esintileri içerisinde bulundurmayı başaran filmin süresim de 1 saat 46 dakikadır.

 

Komedi, dram ve en önemlisi de savaşın sahici yüzünü ekrana vurmayı başaran bu filmi sitemizden kesintisiz bir şekilde izleme imkanı bulabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz. Lütfen film bitiminden sonra yorum yapmayı ihmal etmeyiniz…

4 yorum bulunmaktadır: "Ufaklık izle 2015 Little Boy full hd partlı türkçe dublaj"
 1. Sinan Eng 9 Haziran 2016, 14:36

  Baba ve oğlunun arasındaki sevgi bağını taktir ettim, ufacık cocuşa takılan lakaba bakın ufaklık izle gerçekten çok yakışmış bir lakap.

 2. thegeyikcom 25 Haziran 2016, 00:18

  Bu çocuktaki cesart bende olsa avrupayı tekrar fethederim. Çok cesaret dolu muhteşem bir film çok beğendim cesareti bu filmde buldum.

 3. kamil 1 Temmuz 2016, 01:04

  Böyle harika bir cesarete sahip olan bu çocuğu şiddetle tebrik der yerinde olmak isterim.

 4. emin kuliev 26 Ekim 2016, 23:30

  Gunther Grass ın Teneke trampetinin ana sksiyonu üzerine kurulmuş ama farklı istemlerle kurgulanmış.Başarılı oldugu kesin.

Benzer Filmler