Sitemizde 57 Kategoride Toplam 463 Filme 2231 Yorum Yapılmış.

Kickboxer 2: Misilleme Türkçe Dublaj Full İzle 2018

Film Bilgileri

Kickboxer 2: Misilleme Türkçe Dublaj Full İzle 2018
720p

Kickboxer 2: Misilleme full hd adlı film 2018 yılında gösterime giren ve 1. filminin devam filmi olarak karşımıza çıkan bir filmdir. Sinemalarda bu güne kadar 23.453.674 kez izlenmesi filmin ne kadar tutulduğunun göstergesidir.

 

Kickboxer 2: Misilleme Türkçe dublaj izle

 

Filmin ilk serisinde öldürülen kardeşinin intikamını alan Kurt Sloane, tüm dövüş olaylarına bu intikamdan sonra son vermiştir. Fakat bir gece ansızın kaçırılan ve kendisini gözlerini açtığı anda Tayland’ta bulan Kurt Sloane, buraya bir mafya tarafından kaçırıldığını anlar. Mafyalar arasında düzenlenen paralı dövüşler için kaçırıldığı söylendiğinde biraz şaşkınlık yaşar. Serbest kalması için kendisine bir sürü para yatıran mafyanın yüzünü kara çıkarmaması gerekmektedir. Bunun için ise yapması gereken tek şey 180 kiloluk güçlendirici haplar ile beslenmiş olan ölüm makinesi karşı mafya grubunun adamını yenmesi gerekmektedir. Bu ölüm kalım maçı Kurt Sloane için son fırsattır. Kickboxer 2: Misilleme tek parça izle filminde bu dövüş filminin sonucunu öğrenebilirsiniz.

 

İnsanlar tarafından milyonlarca kez izlenmiş olan Kickboxer 2: Misilleme tek part izle adlı film sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. 2018 yılı yapımı  olan ve dövüş sahneleri ile adından sıkça söz ettiren Anon izle adlı filmimizi de filmrax.com farkı ile izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler