Sitemizde 57 Kategoride Toplam 466 Filme 2232 Yorum Yapılmış.

Tesnota Türkçe Dublaj 2018 izle

Film Bilgileri

Tesnota Türkçe Dublaj 2018 izle
720p

2018 yılında sinemalarda vizyona giren ve 6 milyon insan tarafından izlenerek ne kadar güzel bir film olduğunu kanıtlayan Tesnota full hd izle, eleştirmenler tarafında da tam not almıştır. İzleyicilerin yorumları ile daha da geniş kitleye hitap etmeye başlayan Tesnota tek parça izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Tesnota Türkçe dublaj full izle

 

1998 yılında Nalchik’de Yahudi bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen bir adamın evleneceği kadın kaçırılır. Karşılığında fidye isteyen haydutlar aileye bir fidye notu göndereceklerdir. Ancak istedikleri fidye aileye ağır gelecektir. Sadece işletmelerini satmayacak, tanıdık eş dosttan da yardım isteyeceklerdir. Bazı eşler dostlar yardım edecek fakat genelinden yardım görmeyecek olan bu adamın dram dolu hikayesinde kendisine Tesnota hd izle adlı arkadaşı yardım edecektir. Arkadaşının yardımı ile haydutların izini sürmeye başlayacak olan adamın dram hikayesi sizlerle.
Kız arkadaşını çok seven ve onun için her şeyi göze alabilecek olan bir adamın macera ve gizem dolu iz sürme filmini izlerken gerçek aşkı göreceksiniz. Bir başka gizem filmimiz Geçiş izle adlı filme göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler